На червоній доріжці премії "Юннатівський Оскар-2022" учениця  нашої громади - Поленок Вікторія

Дата: 24.02.2023 11:24

17 лютого 2023 року відбулося відзначення кращих юннатів Житомирщини «Юннатівський оскар» в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради.

Екологічна освіта – це сукупність екологічних знань, екологічного мислення, екологічного світогляду,  екологічної етики та екологічної культури. Саме екологічні заходи в рамках освітньої роботи є одними з основних для виховання відповідального суспільства.

Цьогоріч на червоній доріжці премії "Юннатівський Оскар-2022" учениця  нашої громади - Поленок Вікторія!!! Учениця 10 класу Левківського ліцею має вагомі здобутки в галузі науково-дослідницької, екологічної та природоохоронної діяльності в 2022 році:

- І місце, в складі команди Левківського шкільного лісництва на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв;

- ІІ місце в конкурсі науково-дослідницьких робіт в галузі лісівництва;

- ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.

Вітаємо Поленок Вікторію та її керівника Світлану Остапчук з перемогою  та отриманням статуетки.

Юннатівська зірка Поленок Вікторії засяяла на аллеї перемог та здобутків в Обласному еколого-натуралістичному центрі.

Бажаємо успіхів, творчих злетів, нових перемог та наукових звершень. Головне не зупинятися на досягнутому!!!