Проекти рішень для розгляду на черговій 46-й сесії 28-го лютого 2023 року

Дата: 24.02.2023 11:19

1. Про звіт заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семотюка В. Д.

2. Про затвердження звіту про  виконання бюджету Глибочицької сільської територіальної громади за січень – грудень 2022 року

3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Глибочицької  сільської ради на 2023 рік

4. Зміни до бюджету

5. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лісова в с. Левків, Житомирського району, Житомирської області»