Підтримка та допомога від ЮНІСЕФ

Дата: 15.02.2023 13:15

Завжди приємно відчувати підтримку та допомогу від наших партнерів, а особливо в нелегкі часи для нашої держави. Сьогодні, 15.02.2023 Глибочицька територіальна громада завдяки співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ),  отримали 4 електрообігрівачі (масляні радіатори) та 4 аптечки  класу А.  Гуманітарна допомога передана Сергію СОКАЛЬСЬКОМУ, Глибочицькому сільському голові та Ганні ВОЙТЕНКО, начальнику Відділу освіти, культури, молоді та спорту, яка буде розподілена у пункти незламності, що функціонують на території громади, та найпростіші укриття закладів освіти, для забезпечення комфортних та безпечних умов.

Щиро вдячні команді ЮНІСЕФ, імплементуючому партнеру в Житомирській області ГО "НУО" ІнТач Юкрейн Фундейшн" за підтримку нашого майбутнього, за турботу про дітей, які мають право на безпечне дитинство навіть у складні часи.