Відбулася робоча зустріч з представниками ГУ ДПС у Житомирській області

Дата: 01.02.2023 08:47

Фото без опису.

30 січня 2023року в приміщенні ГУ ДПС у Житомирській області була проведена робоча зустріч за участі Глибочицького сільського голови Сергія Сокальського, в.о. начальника управління фінансів та бухгалтерського обліку Глибочицької сільської ради Олега Гоші, представників ДПС - в.о. начальника ГУ ДПС Олександра М’ясковського, начальника оподаткування фізичних осіб Олександра Мушицького, заступника начальника Житомирської ДПІ Алли Якімчук . В ході зустрічі обговорили питання покращення сплати платежів, зокрема, податків на землю, податків на майно, акцизного податку та збільшення надходжень до бюджету Глибочицької ТГ.
        За підсумками зустрічі було вирішено продовжувати співпрацю й у 2023році.