ПРО ЗАБОРОНУ ВИКОРИСТАННЯ ПІРОТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ, КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ У НОВОРІЧНУ НІЧ, ЗАБОРОНУ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ ЛЮДЯМ У ВІЙСЬКОВІЙ ФОРМІ

Дата: 26.12.2022 16:45

Сьогодні 26 грудня 2022 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету відповідно до п.5 рішення ради оборони Житомирської області від 22.12.2022 року «Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану», було одноголосно прийнято рішення про заборону на території Глибочицької сільської територіальної громади використання піротехнічних засобів: феєрверків, салютів, петард тощо на період дії воєнного стану на території України.

Більшість з нас розуміє недоречність таких розваг під час воєнного стану.

У разі якщо ви все ж стали свідком використання заборонених піротехнічних засобів – феєрверків, салютів, петард, або ж хлопавок, які створюють звукові та шумові ефекти – телефонуйте до поліції.

Правопорушники, які ігноруватимуть заборону, будуть притягуватися як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.

Просимо батьків провести виховну роботу з власними дітьми щодо небезпечних забавок.

Інформуємо, що у  Новорічну ніч комендантська година без змін триватиме з 24:00 до 5:00.

Також продовжує діяти  заборона на продаж алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування людям у військовій формі.