Матеріали 43-ї сесії 8 скликання від 16 грудня 2022 року

Дата: 16.12.2022 14:42

Реєстраційний лист присутності депутатів і сільського голови

Протокол лічильної комісії

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Глибочицької сільської територіальної громади за січень – вересень 2022 року

3. Про затвердження Програми соціально-економічного  розвитку   Глибочицької сільської ради на 2023 рік

5. Про умови оплати праці сільського голови

6. Про затвердження  Положення про Службу у справах дітей Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

7. Про затвердження сільської (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023 рік

8. Про звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики у 2022 році

10. Про затвердження штатного розпису Комунального підприємства «Полісся-Сервіс» на 2023 рік

11. Про схвалення проекту договору про співробітництво

12. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці І. Франка в с. Глибочиця, Житомирського району, Житомирської області»

13. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Л. Українки в с. Глибочиця, Житомирського району, Житомирської області»

14. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Затишна в с. Н. Вигода, Житомирського району, Житомирської області»

15. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Клименка в с. Левків, Житомирського району, Житомирської області»

16. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Коцюбинського в с. Глибочиця, Житомирського району, Житомирської області»

17. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Східна в с. Березина, Житомирського району, Житомирської області»

18. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Нижня в с. Левків, Житомирського району, Житомирської області»

19. Про звернення депутатів сільської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України

20. Про укладання договору про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій

21. Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради у 2023 році

Земельні питання