Колектив Глибочицької сільської ради відзначив День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 16:30

Сьогодні колектив Глибочицької сільської ради відзначив День місцевого самоврядування. В зв’язку з війною обійшлося без урочистостей. Подякував колективу за професіоналізм, компетентність та відповідальність. Вручив грамоти та подяки від Житомирської обласної та районної військових адміністрацій, обласної та районної рад працівникам сільської ради, які вже багато років плідно та самовіддано працюють на благо громади.

За патріотизм та активну громадську позицію відзначив грамотами сільської ради членів виконавчого комітету, а також депутатів Глибочицької сільської ради, які захищають Україну у лавах ЗСУ, бо нині це найпочесніша місія з усіх можливих.

Вважаю, що це не лише професійне свято тих, хто працює в органах місцевого самоврядування, - цей день стосується кожного із нас. Користуючись нагодою, дякую рідній громаді. Завдяки єдності та самовідданій роботі, під захистом наших мужніх військових, ми сьогодні  впевнено протистоїмо ворогу. В цей тяжкий час ми разом залишилися в рідній громаді, разом ховали загиблих, підтримували ЗСУ та тих, хто цього найбільше потребує.

Зі святом,громадо! Щиро вірю, що у наступному році це свято ми відзначатимемо під мирним небом!

З повагою,

Глибочицький сільський голова                                               Сергій Сокальський