Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дата: 06.12.2022 10:55

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з професійним святом –
Днем Збройних Сил України.

Ви, українські воїни – надійні захисники, віддані патріоти і люди, для яких честь, свобода і незалежність є найвищими цінностями. Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії,  а наше   Українське військо сильне Вами.

Дорогі наші солдати і офіцери, Ви щодня щиро, вірою і правдою служите Українському народові, не думаючи про своє життя.

Бажаю Вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм та гарний настрій завжди крокують поряд.  Міцного здоров’я, надійного тилу,  родинної злагоди,  мирного неба над нашою Україною!

Віримо у Вас, пишаємося Вами і бажаємо Всім повернутися живими і здоровими до своїх домівок з Перемогою.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Героям!