ЗАПАЛИМО СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ...

Дата: 25.11.2022 16:48

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

Просимо всіх жителів  громади  приєднатися до акції, 26 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу. Це знак нашої скорботи.

Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують методи геноциду. Дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили: здійснюючи вторгнення, росія має на меті знищити українську націю як таку. Знищити українську ідентичність, культуру, мову. Для цього окупанти вбивають і депортують українців, руйнують міста, спалюють українські книжки.

Сьогодні українці мають власну державу. І завдяки цьому успішно протистоять  геноциду.

Відтак цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!». Зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо!!!

Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей, без жалю винищених Голодомором та війною!

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!