До уваги жителів Глибочицької громади щодо сплати  за землю

Дата: 22.11.2022 11:50

Власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

Нагадаємо граничний термін сплати земельного податку з фізичних осіб у 2022 році – до 29 серпня. Утім цього року війна внесла свої корективи, внаслідок чого реєстри  були закриті, що не давало можливості провести відповідні нарахування вчасно.

Нині ситуація «вирівнялася» і нарешті українці можуть  отримувати повідомлення-квитанції на сплату податку на землю.

Землевласникам Глибочицької громади повідомляємо, що для уточнення суми земельного податку та рахунку для сплати звертатися до сільської ради та старостинських округів.

У разі виникнення питань по уточненню нарахувань та для включення земельної ділянки в базу нарахувань необхідно звернутись до контролюючого органу за адресою м. Житомир, майдан Перемоги, будинок 2, Житомирська ДПІ, робоче місце № 7. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та всі правовстановлюючі документи на земельні ділянки.

Разом з тим надаємо реквізити для сплати земельного податку:

- рахунок: UА 198999980334199813000006779;

- код платежу: 18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»;