Інфраструктура

Дата: 21.11.2022 17:43

Глибочицька територіальна громада має вигідне територіально-географічне розташування із значним логістично-транзитним потенціалом.

Через громаду проходить автомагістральний шлях міжнародного значення Е40 (Україна, Польща, Німеччина, Бельгія, Франція), автошлях М06 «Київ-Чоп», які забезпечують вантажні та пасажирські потоки внутрішньодержавні, внутрішньо регіональні і транзитні міжнародні транспортні потоки.

Автомобільна дорога проходить поряд з населеними пунктами Кмитів, Великі Кошарища, Березина, Гадзинка.  А у селі Глибочиця Е40 проходить через транспортну розв'язку.

Дороги: державного значення протяжністю 18,0 км., місцевого значення протяжністю 193,5 км.

Повітряне сполучення – поряд знаходиться ДП «Міжнародний аеропорт Житомир імені С.П. Корольова» ТОВ «Акорд», де на завершальному етапі знаходиться будівництво злітно-посадкової смуги.

Через територію громади проходить Південно-Західна залізниця зі двома станціями, що знаходяться в с. Студениця та с. Гадзинка.

На території Глибочицької територіальної громади в селі Студениця проходить високовольтна лінія електропередач потужністю 330 кВ.

Транспортний комплекс громади представлений 6 приватними підприємцями, які надають послуги з пасажирських перевезень на 10 автобусних маршрутах.

Села Глибочиця, Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Кмитів, Левків, Калинівка та Клітчин газифіковані на 100%. Села Студениця і Руденька газифіковані на 90%.

Мережа газопроводів, які прокладені на території Глибочицької ОТГ, складається із розподільних станцій, трубопроводів середнього та високого тиску.

Служби доставки: Нова пошта, Укрпошта.

Всі населені пункти забезпечені вуличним освітленням.