Прозорість та підзвітність сільської ради

Дата: 21.11.2022 17:45

Прозорість та підзвітність сільської ради

Колектив Глибочицької сільської ради у своїй роботі керується принципами доброчесності, відкритості, прозорості та підзвітності.

Прозорість прийняття рішень

• Громадяни мають вільний доступ у приміщення сільської ради, а також можливість бути присутніми на засіданнях депутатських комісій, виконкому та сесіях сільської ради.
  • Регламент роботи сільської ради містить положення  про запобігання конфлікту інтересів. Проекти рішень сільської ради оприлюднюються на офіційному сайті ради за 10 робочих днів до дати їх розгляду. Рішення оприлюднюються на офіційному сайті ради протягом 5 робочих днів після  їх прийняття.
  • Оперативне прийняття ріщень (у тому числі позачергові рішення сесій та виконкомів).
  • Засідання сільської ради транслюються в онлайн режимі.
  • Закупівлі сільської ради відбуваються відкрито і прозоро згідно чинного законодавства через систему PROZORRO.