Учителі громади отримали сучасні хромбуки в межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”

Дата: 18.11.2022 10:45

Завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України, компанії “Google”, за підтримки ООН UNESСKO та Житомирської обласної військової адміністрації, сучасні гаджети отримали вчителі закладів освіти Глибочицької сільської ради, які викладають навчальні предмети в 5 -11 класах.

20 сучасних хромбуків були передані  Глибочицьким сільським головою Сергієм Сокальський та начальником Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ганною Войтенко, учителям громади в межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”. Така підтримка дозволить педагогам налагодити освітній процес та максимально адаптувати його до умов, продиктованих воєнним станом.

Щоб допомогти українським учителям опанувати необхідні цифрові компетентності та освоїти нові девайси, МОН разом з компанією «Google» проводять навчання за допомогою серії семінарів і онлайн-матеріалів, зокрема щодо використання Google Workspace for Education. Однією з таких можливостей є онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для освіти», проходження якого доступне протягом 2022-2023 навчального року для освітян усіх рівнів на безоплатній основі.

Забезпечити ноутбуками решту педагогічних працівників Глибочицької ТГ планується до кінця поточного року.