Запрошуємо до участі у конкурсі авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Глибочицької сільської ради

Дата: 10.11.2022 12:43

25 листопада 2022 року буде проведено І етап  Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології  у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» у Глибочицькій ТГ.

Мета конкурсу: підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу, виявлення та поширення кращого професійного досвіду фахівців психологічної служби закладів освіти територіальної громади.

Конкурс проводиться щорічно у три етапи:

І етап – ТГ  – до грудня поточного року.

ІІ етап – обласний  – до лютого наступного року.

ІІІ етап – фінальний – до травня наступного року.

Звертаємо вашу увагу, що до 23 листопада 2022 року до оргкомітету Конкурсу слід надати  конкурсні матеріали фахівців психологічної служби відповідно до вимог Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (наказ МОН від 31.05.2018 №555, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 26.06.2018 №744/32196).