Радіодиктант національної єдності-2022

Дата: 09.11.2022 14:39

Сьогодні, 9 листопада, наша держава святкує День української писемності та мови. Ця дата  співпадає з православним святом – Днем вшанування преподобного Нестора-літописця. Дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.

З нагоди свята традиційно проводиться радіодиктант національної єдності. Щороку тисячі людей долучаються одночасно у різних куточках України й світу до цього заходу, щоб написати диктант-єдності.

Цього року попри війну він також відбувся. Всі охочі в закладах освіти Глибочицької сільської ради та працівники Відділу освіти, культури, молоді та спорту долучилися до радіодиктанту національної єдності-2022.

Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Про це свідчить і назва диктанту - «ТВІЙ ДІМ».