ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

Дата: 08.11.2022 08:00

8 листопада 2022 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України, спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти.

Мета конференції: ознайомити з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6-7 років до навчання в умовах сучасної школи.

Питання для обговорення:

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, ДУ «Український інститут розвитку освіти» за підтримки ТОВ «Ранок».

дошкільна освіта

Надрукувати

• теоретичні аспекти проблеми наступності між дошкільною та початковою освітою;
  • наукові засади, на яких проводиться експрес-діагностика оцінювання готовності дитини до систематичного навчання «Чарівні перетворення».

Модератор: Косенчук Ольга, кандидат педагогічних наук, начальник відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «УІРО».

Початок конференції о 10.00.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням.

Переглянути конференцію можна на YouTube-каналі ДУ «УІРО» та ТОВ «Ранок». Під час конференції учасники мають можливість поставити питання провідним фахівцям щодо актуальних проблем організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.

Орієнтовна програма конференції:

• 09.30 – 10.00 – Під‘єднання учасників.
  • 10.00 – 12.05 – Пленарне засідання: виступи доповідачів.
  • 12.05 – 12.00 – «Відкритий мікрофон»: відповіді науковців на запитання учасників конференції.