Вітання з днем села Нова Вигода!

Дата: 14.10.2022 16:14

Дорогі жителі села Нова Вигода!

Сердечно вітаємо вас з Днем села!

14 жовтня – знаменна дата, адже сьогодні усією Україною ми відзначаємо День захисника України, велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці та  День Українського козацтва.

В цей чудовий день ви також святкуєте день народження своєї маленької батьківщини - мальовничого села Нова Вигода.

День народження села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому дивному Поліському краї. Славна історія кожного села є часткою історії нашої громади, району, області, держави.

А історію творять люди. І головна заслуга в цьому - наших пращурів та ваша, дорогі жителі села Нова Вигода.

На жаль, триває восьмий місяць війни… Нестерпно боляче від втрат. Але ми маємо триматися, бути сильними. І маємо продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок! Віримо та знаємо, що все буде гаразд, адже ми на боці добра.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла!

Разом ми  здолаємо всі випробування,  Перемога за нами!

Слава Україні!