Опорні заклади освіти отримають по 3 тисячі доларів від ЮНІСЕФ

Дата: 07.10.2022 12:08

Опорні заклади освіти отримають по 3 тисячі доларів від ЮНІСЕФ на ремонт, підготовку до опалювального сезону й засоби навчання.

Про це йдеться в поставнові Кабміну від 13 вересня 2022 року №1112 “Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року”. Слід відмітити, що два опорних заклади освіти Глибочицької сільської ради, а саме Глибочицький та Левківський ліцеї є в переліку  опорних закладів загальної середньої освіти, які мають право на виплату  фінансової підтримки за рахунок коштів ЮНІСЕФ.

Витратити кошти можна на:

• поточний ремонт будівель опорних закладів;
  • підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального;
  • засоби для навчання, комп?ютерне та інше обладнання, зокрема програмне забезпечення, послуги з доступу до інтернету.