Вітаємо команду Левківського шкільного лісництва, Поленок Вікторію та їх керівника Остапчук Світлану Юріївну!!!

Дата: 07.10.2022 10:53

Вітаємо команду Левківського шкільного лісництва, Поленок Вікторію та їх керівника Остапчук Світлану Юріївну!!!

Почесне І місце отримала команда Левківського шкільного лісництва на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти, який відбувся 04-06 жовтня 2022 року за сприяння Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Вітаємо і Поленок Вікторію, яка зайняла почесне  ІІ місце  за захист науково-дослідницької роботи на зазначеному зльоті учнівських лісництв.

Цьогоріч зліт проходив в онлайн-форматі, де учасники представляли результати своєї діяльності та досягнення шкільного лісництва, а також науково-дослідницькі роботи в галузі лісового господарства.

Висловлюємо щирі вітання та подяку керівнику Левківського шкільного лісництва - Остапчук Світлані Юріївні за якісну професійну підготовку молоді.

Все буде Україна!