Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 13.09.2022 16:29

щодо врахування пропозицій громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Левків, вул. Квітнева, 21 А, та вул. Квітнева, 27А Житомирського району Житомирської області.

Підстава для розробки ДПТ — рішення Глибочицької сільської ради Житомирського району №34 4 сесії 8 скликання від 23 грудня 2020 року.

Замовник розробки ДПТ: Глибочицька сільська рада. Розробник: ТОВ «Центр інвентаризації». Платники: Савицька Яна Андріївна та Когутко Людмила Петрівна.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 13 вересня 2022 року по 13 жовтня 2022 року за адресою: Житомирський район, с. Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, 2, приміщення сільської ради.

Слухання відбудуться 14 жовтня 2022 року, початок о 12.00 год., в приміщенні Глибочицької сільської ради: с. Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, 2.

Завантажити ДПТ                          Завантажити ПЗ