Найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівника освіти!

Дата: 30.09.2022 09:46

Шановні працівники освітянської ниви!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем працівника освіти!

Це свято людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя, педагога все життя!!! Кожен  згадує свого Вчителя – того, котрий запалив іскорку знань, був другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами! Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і енергію, доброту і суворість!

Велика вдячність і шана Вам, шановні освітяни, за гуманну і благородну справу – навчання та виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь  головним світочем  у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Дякуємо за вірність та відданість обраній справі, за Вашу невтомну працю! Нехай доброта Ваших сердець ніколи не вичерпується, а радість від успіхів учнів та вихованців щодня тільки множиться. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди.

Нехай Вам вдаються найсміливіші задуми та щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх  та удача!

З шаною та повагою

Глибочицький сільський голова                                      Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Начальник Відділу освіти, культури,                                                                  молоді та спорту                                                                Ганна ВОЙТЕНКО