З ювілеєм, рідна ЖИТОМИРЩИНО!!!

Дата: 23.09.2022 16:40

22 вересня, Житомирська область відзначила знаменний ювілей – 85-річницю з дня свого заснування. Житомирська область об’єднує понад 100 національностей, за площею посідає п’яте місце серед інших областей України.

Житомирщина – це колиска національних традицій і духовних цінностей українського народу, скарбниця його історичної та джерело духовної спадщини. Кожен регіон нашої області – унікальний, колоритний і неповторний.

Заклади освіти і культури Глибочицької сільської ради, а також мешканці Глибочицької громади доєдналися до відзначення ювілейної дати рідної Житомирщини. Виставка «Житомирщина-моя мала Батьківщина» демонструвала щедрі дари рідного краю, захоплювала та дивувала своїми кольорами і відтінками, різноманітними овочами та фруктами  родючих земель Глибочицької територіальної громади. Це і солодкий аромат стиглих яблук, і смарагдові грона винограду, неймовірні композиції з квітів та листя, колосків пшениці, гілок калини…

В закладах освіти та культури проведено ряд тематичних заходів до 85-річниці Житомирської області.

Дякуємо всім, хто долучився до участі у виставці!