Матеріали 37-ї сесії 8 скликання від 23 вересня 2022 року

Дата: 26.09.2022 16:09

Реєстраційний лист присутності депутатів і сільського голови

Протокол лічильної комісії

2- Про недовіру сільському голові Сергію Сокальському

3- Про затвердження звіту про виконання бюджету Глибочицької сільської територіальної громади за січень – червень 2022 року

6-Про затвердження Програми надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2022 - 2023 роки

7-Про затвердження мережі закладів освіти Глибочицької сільської ради на 2022- 2023 навчальний рік

8- Про готовність закладів світи Глибочицької сільської ради до нового 2022-2023 навчального року

9-Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Миру в с. Глибочиця, Житомирського району, Житомирської області»

10-Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку 1-ий Житомирський в с. Глибочиця, Житомирського району, Житомирської області»

15-Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Донецький в с. Левків, Житомирського району, Житомирської області»

16-Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Житомирська в с. Клітчин, Житомирського району, Житомирської області»

19-Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Гриценка в с. Калинівка, Житомирського району, Житомирської області»

20-Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Б. Хмельницького в с. Гадзинка, Житомирського району, Житомирської області»

23-Про створення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони на території Глибочицької сільської ради

24- Про надання одноразової матеріальної допомоги

25-Про передачу в оренду нежитлових приміщень та затвердження умов оренди

26-Про здійснення виконавчих функцій у сфері цивільного захисту на території Глибочицької сільської ради

27-51 Земельні питання