Гарний початок 2022/2023 навчального року!

Дата: 26.09.2022 14:59

Вітаємо з першою перемогою у 2022/2023 навчальному році Левківське шкільне лісництво та Поленок Вікторію, ученицю Левківського ліцею, члена  Левківського лісництва та її керівника Остапчук Світлану Юріївну!!! Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації від 12.07.2022 №986-2/3-22 КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» ЖОР 15-16 вересня 2022 року проведено обласний зліт учнівських лісництв (заочно). Поленок Вікторія, учениця Левківського ліцею, член  Левківського лісництва та її керівник Остапчук Світлана Юріївна, представили науково-дослідницьку роботу «Оптимізація технології вирощування сіянців сосни звичайної в умовах Житомирського Полісся», яка високо оцінена та відмічена членами журі. ПОЛЕНОК ВІКТОРІЮ та  ЛЕВКІВСЬКЕ ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації за  І місце в обласному зльоті учнівських лісництв (наказ Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації від 23.09.2022 № 117).

ВІТАЄМО!!!