З ДНЕМ С.ЛЕВКІВ

Дата: 18.09.2022 16:30

Шановні жителі села ЛЕВКІВ!

День села - особливе свято, яке об’єднує усіх жителів громади!

Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі мешканців Левківської землі заслуговує на шану та повагу. Вашими зусиллями створюється неповторний образ села ЛЕВКІВ, зберігається його історія та закладається майбутнє!

Від щирого серця й від усієї душі зичимо всім мешканцям с. Левків та їх родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої громади.

Щиро віримо, що наступного року День села ЛЕВКІВ ми святкуватимемо в мирній УКРАЇНІ!!!

Зі святом!

З шаною та повагою

Глибочицький сільський голова               Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Начальник Відділу освіти,                                                          культури, молоді та спорту                           Ганна ВОЙТЕНКО