ПРОХОДИТЬ КОНКУРС «БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ» ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 14.09.2022 10:04

Представники закладів загальної середньої освіти можуть узяти участь у конкурсі на найкращу організацію форм фізичної активності у межах проєкту «Будь активним заради миру!» Міністерства освіти і науки та виграти набори спортивного інвентарю.

Конкурс проводиться з 1 вересня до 30 жовтня 2022 року для підвищення фізичної активності дітей під час навчального року, зниження у них тривожності і зміцнення здоров’я. 15 закладів-переможців отримають набори спортивного інвентарю вартістю до 20 тисяч гривень від україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

У межах конкурсу вчителі фізичної культури можуть реалізувати фізкультурно-оздоровчі заходи за такими напрямами:

• фізкультхвилинки на уроках;
  • активні перерви;
  • нові модулі на уроках фізичної культури;
  • гурткова робота спортивного спрямування.

Як узяти участь у конкурсі?

1. Заповнити анкету за посиланням.
  2. Запланувати та реалізувати активності для дітей за вказаними напрямами у онлайн- або офлайн-форматі.
  3. Опублікувати дописи про виконання завдань у мережах «Фейсбук» або «Інстаграм» зі згадкою про організаторів: україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров‘я», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, ГО «ЮкрейнЕктів», Інститут модернізації змісту освіти МОН та з хештегом #beactive4peace.
  4. Повідомити про результати активностей у відповідній формі в зазначений термін:

За кожну презентовану форму роботи учасники конкурсу отримують бали для загального заліку. Заклади освіти, які набрали максимальну кількість балів, будуть визначені журі до 30 жовтня 2022 року та отримають подарунки.