1 вересня 2022 року — День знань і старту нового навчального року!

Дата: 01.09.2022 00:01

Шановна освітянська родино, любі наші дошкільнята та учні, дорогі батьки!!!

1 вересня 2022 року — День знань і старту нового навчального року!

Як і обіцяли на останньому дзвінку, ми раді зустрічі з вами в новому 2022/2023 навчальному році! Ми радо чекали на вас!!!

Це свято завжди сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів… Нехай же і цього року, він запам'ятається довгоочікуваними зустрічами, завзятим і дзвінким дитячим сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань! Нехай сил і терпіння всім нам вистачить на весь прийдешній навчальний рік, бо немає у світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати й запам’ятовувати на все життя мудрі рядки!

Нехай у вашому житті буде можливість знаходити знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя, бо знання роблять людину сильнішою, мудрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці світу!

Сьогодні важко всім, бо розпочинаємо новий навчальний рік в умовах воєнного стану. Всі ми прагнемо МИРУ і віримо, що він скоро настане. Усіма силами вчителів, батьків і дітей зможемо довести, що ми сильна нація, майбутнє нашої держави!

Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань та завжди прагне до пізнання!

Вітаємо з Днем знань, з днем мудрості й старанності!!!