БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «ВЗАЄМОДІЯ» звертається до Вас з проханням допомогти зібрати сільськогосподарські продукти

Дата: 12.08.2022 11:15

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «ВЗАЄМОДІЯ»

КОД ЄДРПОУ 39759726

02096, м. Київ, вул. Ю. Пасхаліна, буд. 16, тел.: 063-237-79-91, е-пошта: kyiv.vzaemodiya@gmail.com

№  2022/61                                                                                                     «09» серпня 2022р.

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ

Я, Ярмоленко Юлія Олександрівна, депутатка Київської міської ради, Голова комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зав’язків, Голова Благодійної організації «Всеукраїнський рух «Взаємодія».

Я підтримую своєю діяльністю фронт та цивільне населення, надаю допомогу Українській армії, ТРО, ДФТГ та постраждалим від війни нашим громадянам, сприяю обороноздатності держави.

У зв’язку із повномасштабною агресією Російської Федерації на території України та гуманітарною кризою, Благодійна Організація «Всеукраїнський рух «Взаємодія» звертається до Вас з проханням допомогти зібрати сільськогосподарські продукти з метою створення спеціальної суміші, завдяки якій на підприємстві буде сформовано готовий набір для швидкого приготування Борщу.

Після чого, дані набори безкоштовно будуть передані військовим, які захищають нас на фронті.

Даний вид приготування їжі для військових є досить ефективним та зручним, при
заливанні цієї суміші окропом, ми отримуємо через 10-15 хвилин готовий Борщ на

5 порцій.

Для формування наборів нам необхідні такі продукти:

• Картопля - 5000 кг;
  • Морква - 5000 кг;
  • Капуста - 5000 кг;
  • Буряк - 5000 кг;
  • Часник - 2000 кг;
  • Цибуля - 2000 кг;
  • Кріп- 1000 кг;
  • Петрушка - 1000 кг.
  • Перець — З000 кг.

Всі зібрані продукти будемо забирати із вказаного вами місця власним автомобілем.

Контактна інформація: +38 (063) 060 76 68;

е-пошта: kyiv.vzaemodiya@gmail.com

Заздалегідь вдячні за допомогу та підтримку.

З повагою,

Голова Благодійної організації