ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЇ ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕГОВОРІВ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 26.07.2022 09:58

Відповідно до п.2 ст.6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Глибочицької сільської ради від 15.07.2022 № 4 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», розпорядження Глибочицького сільського голови від 19.07.2022 № 103-О «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад»,

Глибочицькою сільською радою проводитиметься громадське обговорення пропозиції Станишівського сільського голови Юрія МАТВІЙЧУКА про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме Глибочицької територіальної громади та Станишівської територіальної громади, у сфері надання послуг охорони здоров’я у формі делегування одному з суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів (шляхом передачі відповідних матеріальних цінностей та майна комунального некомерційного підприємства «Територіальне стоматологічне об’єднання» Станишівської сільської ради).

Громадське обговорення проводитиметься:

28 липня 2022 року о 09:00 год.

2-й поверх приміщення Глибочицької сільської ради за адресою: Житомирський район, село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2 (сесійна зала).

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення із зазначенням прізвища, імені, по батькові приймаються на електронну адресу: 04348289@mail.gov.ua, протягом 3 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

Організатор проведення громадських обговорень:

виконавчий комітет Глибочицької сільської ради.