Оголошення про проведення процеду­ри громадських слухань щодо врахуван­ня громадських інтересів під час розроблення

Дата: 16.07.2022 14:53

детального плану земельної ділянки кадастровий номер 1822082000:03:000:1199 площею 0,932 га , для ве­дення індивідуального садівництва на території Глибочицької сільської ради Житомирського ра­йону Житомирської області.

Підстава для розробки ДПТ - рішення 21 сесії 8 скли­кання Глибочицької сільської ради  №222  від 09.12.2021 р.

Замовник розробки ДПТ - виконавчий комі­тет Глибочицької сільської ради.

Розробник ДПТ - ПП "Домобуд-ВС".

Платник- гр. Кириченко Лі­дія Броніславівна.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватись з 15 липня 2022 р. по 16 серпня 2022 р. за адресою:

Житомирський район, с. Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, №2, при­міщення сільської ради.

Слухання відбудеться 16 серпня 2022 року о 12.00 год. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою:

Житомирський район, с. Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, №2.

Пояснювальна записка                                      ДПТ