Запрошуємо в Гадзинку на мотузковий парк

Дата: 05.07.2022 16:55

Декілька днів тому було завершено реалізацію чергового проекту в рамках реалізації Бюджету участі в 2021 році – «Дитячий мотузковий парк», автором якого є директорка Гадзинської гімназії Щебет Ірина Володимирівна. Тепер дітлахи з Гадзинки та навколишніх сіл зможуть перевірити свої можливості на таких смугах перешкод як «драбина», «зіг-заг», «колоди», «зіпсований міст», «мотузки» тощо. Загальна вартість проекту склала 150 тис грн і три дні активної роботи місцевих активістів. Адже суть Бюджету участі полягає саме у тому, щоб місцева громада самотужки, за фінансової підтримки сільської ради, реалізовувала власні проекти.

Нагадуємо, що ініціатива депутатів – Бюджет участі була прийнята рішенням 7 сесії 8 скликання від 12.02 2021 року № 123. В минулому 2021 році першими переможцями стали шість проектів, з яких реалізовано вже третій. Раніше, було відкрито дитячий майданчик в селі Левків на вулиці Тетерівській та встановлено автобусні зупинки і контейнери для сміття по тій же вулиці Тетерівській.

Запрошуємо відвідати дитячий мотузковий парк! Будьмо активними і дбаймо про свою громаду!