A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глибочицька об'єднана територіальна громада
Україна, Житомирська область

Підсумки 2021/2022 навчального року

Дата: 01.07.2022 09:25
Кількість переглядів: 87

Рейтинг  участі закладів освіти в конкурсах, олімпіадах, змаганнях, турнірах, МАН у 2021-2022 навчальному році

 

2021-2022н.р.

Р- районний етап, О- обласний етап, В-Всеукраїнський етап

Розрахунки балів

Конкурс

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Подяка

Лауреат

ТГ, район

15

10

5

3

3

Обласний

30

25

20

5

5

Всеукраїнський

45

40

35

10

 

 

10

Міжнародний

50

45

40

 

 

МАН

200

100

50

 

 

Учитель року

Педвиставка

200

50

100

40

50

30      учасник-10                 

 

 

 

Рейтинг ЗНО

До 50 балів -200

Від 50-100-100

 

 

 

Інтелектуальні конкурси

60

50

40

30

30

Інтерактивні конкурси

5

3

1

1

1

Бали знімаються:

-За травмування дітей під час освітнього процесу знімається 50 балів за кожну дитину;

- за  факти злочинності і правопорушень знімається 100 балів за кожен випадок.

 

 

 

Конкурс

Глибочицький

Студеницький

Левківська

Кошарищенська

Гадзинська

 Зовнішнє незалежне оцінювання ЗНО- 2020 року

249 з 304 ЗЗСО (2020 р)

70 м (100 балів) з 304 ЗЗСО (2020 р)

 

 

 

ЗНО 2021 рік

116 з 320

269 з 320

177 з 320

 

 

21.09.21 інтелектуальний конкурс юних хіміків

 

4 місце з 4-х

 

 

 

Змагання з тенісу серед ТГ                    с. Станишівка

1 м Дзьома 15 б

Нонік ІІІ 5 б

 

 

 

 

29.09.21 інтелектуальний конкурс винахідн. та раціоналізаторів

 

 

Збірна: Студеницький,Глибочицький, Кошарищенська - 4 місце з 4

 

 

08.10       37 Чемпіонат зі спорт.орієнтування обл.

 

2 місце  25 б

 

 

 

19.10  інтелект.конкурс з правознавст.

 

 

4 місце з 7

 

 

Конкурс Відун

0

0

0

0

0

Учитель року І етап

 

 

 

Сабадаш І.М.  біологія

Бабич О.С. правознавство І тур обл

Наумчук Р.О. біологія

Цьопич Р.І  мистецтво  1 тур обл.(ввійшла в 5 сильніших)

Осінні фантазії обл

 

 

Ковальчук Маргарита спец. 30б

 

 

Феєрверк танцю

 

 

Диплом ІІ м 25 балів, ІІІ м -20 балів Хореографічний гурток «Перлина Левкова»

 

 

ІІ обл. тур  конкурсу «Мандруй рідним краєм» наказ Департаменту №87 від 02.11.2021 р

 

 

Лауреати  гурток «Джура» 5 балів

 

 

Фестиваль «Райдуга»

 

 

участь

 

 

7 обл. виставка-конкурс «Декоративний розмай»

Участь 2учні

 

Участь 2 учні

 

 

 Обл.етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста» наказ №97 11.11.2021 р

 

 

ІІІ місце-20 балів

 

 

Обл.челендж «Квітуча моя Україно» наказ №96 від 11.11.21

 

 

Дипломи переможця Карплюк Даріна 30 б (кер.Ванельчук), Поломаренко Тетяна 30 б (кер Іщенко)

 

 

Обл. фестиваль-конкурс «Кришталеві нотки»

Підгородецька ІІ м 25 б

 

 

 

 

ІІ тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукр. експедиціїї учнівської молоді «Моя Батьківщина -Україна» наказ Департаменту від 29.11.21 №106

Поліновська Яна лауреат 3 б

 

Смірновва Олександра лауреат 3 б

 

 

22 обл інтел конкурс «Мирний космос»

30.11.2021 р

 

 

 

Колодюк Д спец приз (ІІІ) 30 б

 

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

наказ МОН №11-07 від 15.11.2021

 

Грищук Яна ІІ 40 б

Гончарук Олександр ІІІ 35 б

 

 

 

22 Міжнародний конкурс з укр. мови ім. П.Яцика  ІІ етап на рівні ТГ

Франкова Д-ІІ  , Полипчук В ІІ-  Манька А ІІ м  Балазюк Д-ІІІ  

 

Харбатович Поліна 1-  обласний етап 4 з 5-ти учасників

Семчук К -ІІ-

Крижов Б ІІ  

Поленок В ІІ —

Феклістова К ІІІ-  Семчук Г ІІ-

Савенко С. ІІІ м   

Коханівська А ІІІ    

Повстбк Ю ІІІ —

Будзінська А Іім -  

Пухтаєвич П-ІІІ-  

Обласний етап всеукраїнських заочних конкурсів та акцій

 Наказ Департаменту №114 від 09.12.2021

 

Олішевський Д. 20 б

Акція «Синиця чубата-птах року 2021»

Конкурс огляд «Галерея кімнатних рослин» гурток «Юні лісівники» кер Остапчук переможці 20 балів + 20 «Ліси для нащадків» кер Остапчук,

Трудова акція «Дослідницький марафон» Малюзенко В -20 б, «Парад квітів біля школи» гурток «Основи ландшафтного дизайну» - 20б

 

 

Виставка -конкурс «Паперовий світ»

0

0

0

0

0

Український державний центр позашкільної освіти «Листи на фронт»

 

Диплом ІІ ст Грищук Яна 40 б, ІІІ ст -35 б Гончарук Олександра

 

 

 

ІІ етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина -Україна»

Поліновська Яна лауреат 5 б вч. Сидорчук

 

Смірнова О-лауреат 5 б вч. Погорєлова

 

 

Обл. тур краєзнавчої експедиції «Мій рідний край»-«Чуття єдиної родини» наказ №1-540 від 13.12

 

Сосновська Дарина ІІІ м -20 б

 

 

Кучук Катерина ІІІ 20 б

Обласний етап Всеукр. конкурсу «Юний селекціонер і генетика»

Наказ №119 від 14.12.21 Департаменту освіти

 

 

Малюзенко Валерія ІІІ м 20 б (Вч. Остапчук)

 

 

Обл. онлайн-конкурс «Впоряд»

 наказ №122 17.12.21 р

Призер 20 б  «Вільні побратими» (кер. Степанюк О.В.)

Рій «Нескорені» ІІІ м 25 б (кер.Паламарчук)

Рій «Нащадки вільних» 1 м. (кер.Погорєлова) 30 б

 Молодша групарій «Побратими»  І м 30 б (кер. Міненко)

 

 

Всього

73

240

328

30

20

злочинність

 

 

 

-100 балів

 

12 Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка ТГ

Балазюк ІІ

Пилипчук

Бутрик

Франкова

Довбиш

Сахно

Бондарчук

Гончарук

Семчук І

Горай

Паленок

Гусаченко

Окоча

Семчук 6 кл

Харбатович

Кропивницька

Колодюк обласн 4 місце серед 11

Грисанчук

Безпрозванна

Кутюк

Шевченко

Пухтаєвич

Олімпіади ТГ

Укр. мова

8кл

9кл

10кл

11 кл

Рос. Мов

8

9

10

11

 

 

Англ. Мова

 

8

9

10

11

Правознавст.

9

10

11

Історія

8

9

10

11

 

 

Німецька мова

8

9

 

Математика

6

7

8

9

10

11

 

Біологія

8

9

10

11

 

 

Географія

8

9

10

11

Астрономія

11

Фізика

8

9

10

11

 

Хімія

8

9

10

11

 

 

Екологія

10

11

Інформаатика

10

11

Інформаційні технології

11

Трудове навчання

9

11

 

 

 

Шуневич ІІІ- 

Балазюк ІІ-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Янковський ІІ-

Кропестеринський Іі-

 

 

 

 

Копестеринська ІІ  

 

 

 

Шуневич І

 

Боровець-  в обл – 30 б з 56

 

 

 

Баталов ІІІ-

Кравчук ІІ-

Янковський ІІІ-

 

 

 

Манько ІІ-

Балазюк ІІ-10

 

 

 

Тулав ІІ-

Прищепа Д 24 з 24 обл

 

Янковський ІІ-

 

Білоцький ІІ-

 

Прищепа ІІІ

Баталов ІІІ-

Свірчевський ІІ

 

 

Дем’янчук ІІ-

Баталов ІІ-

Балазюк ІІ-

 

 

 

Букреєв

 

 

 

 

 

Янковський ІІІ-  

 

 

 

Димчук ІІ-

 

Сахно І-

Грищук ІІІ-

Димчук І-

Бабильова-ГорєліковаІІ-

 

Іскра ІІІ-

Димчук ІІ-10б

 

 

 

 

Іскра ІІ —

Димчук ІІ-

 

 

 

 

 

 

Рудюк ІІІ-

Гончаренко ІІ-  

 

Кучук ІІІ

Федірко ІІ —

 

Іскра ІІ

 

 

 

 

Грищук ІІІ

Димчук ІІ-

Федірко І-

Федірка ІІІ-

 

 

Іскра ІІ-

 

 

 

Димчук ІІ-

 

 

 

 

 

 

Димчук І-

Федірко І-ТГ, 23 з 24 обл

 

Федірко І-

 

Невмержицький ІІ-

Онищенко

 

Крижов 1-

 

Поленок ІІ

Сабадаш І-

Семчук І-

 

Данилюк ІІІ

Сахнюк ІІ-

Горай ІІ-

Кузьміна І-

 

Пилипчук ІІ-

Горай І-

Семчук І-

 

Поленок І- ІІІ м обласн 20 балів (вч.Погорєлова)

 

                           

Данилюк І-

Поленок І-

Горай І

Семчук І-

 

 

 

 

Савенко Ім Тг,

2 бали з 28 обл.

Крижов І-м ТГ,-2 бали з 35 обл.

Кошицький І-

Горай І-

Семчук І-

 

Данилюк ІІІ-

Сабадаш І- ТГ,

ІІІ м в обл   20 балів (вч. Остапчук)

Феклістова І-

Кузьміна І

 

Крижов І-

Капеліст І-

Горай І-

Кузьміна І-

 

Данилюк І-

Сабадаш І-

Сабадаш А

Семчук І-

 

Данилюк І-

Пилипчук І-

Феклістова І-

Гусаченко І-

 

Феклістова

 

Кошицький ІІ-

Кондратюк ІІ-

 

Семчук Іі-

Кузнєєцова

Прищепа І-

 

 

 

 

 

 

 

Повстюк ІІ  -

Кропивницька І-

 

 

Повстюк ІІ-

Кропивницька І-

 

 

 

 

 

 

 

Кропивницька ІІІ-

 

Фролова ІІ-

 Кропивницька ІІІ-

 

 

 

 

 

 

 

Демченко ІІІ-

Кропивницька ІІ-

 

 

Прилуцька ІІ-

Будзінська ІІІ-

 

 

 

 

Демченко ІІІ-

Кропивницька ІІ-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кропивницька ІІІ-

 

Кутюк ІІІ-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кутюк І- 

 

 

 

 

 

 

 

Кутюк ІІІ-

 

 

 

 

 

 

Поточна Ііі- 

 

 

 

Баталова І

Товстуха ІІ

 

 

 

 

 

 

Кутюк І- ТГ, 21-23 м в обл з 28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кутюк ІІ- 

 

 

 

 

 

 

 

Кутюк ІІІ-

МАН ТГ, обласний

Кравчук -історичне краєзнавство 15 з 15

Грищук- мовознавство 11 з 11

Федірко- філософія та суспільствознавство 6 з 7

Іскра-прикладна математика  участь обласн

Поленок- історія 7 з 11

Крижов-наука про Землю ІІІ м обласн. 50 балів

Гусаченко- ІІ м обласн. 100 балів математика

Кошицький -екологія та аграрні науки І м обласн. 200 балів

Кропивницька-хімія та біологія ІІІ м обласн -50 б

Поточна — літературознавство 10 з 14

Дорошенко -етнологія 3 з 3  50 б

Кутюк-валеологія участь обласн

Рябченюк—психологія участь обласн

Обл. «Новорічна композиція»

Наказ №33 від 28.01.22

Наказ Національного екологічного

Центру учнівської молоді м. Київ №06 від 14.01.22

 

 

 

Гончарук О 5 кл – 30 б (кер.Прищепа)

Малюзенко Валерія 7 кл 30 балів(кер. Остапчук)

Повстюк Ю 8 кл.30 б (кер.Кропивницька)

Бабильова-Горєлікова 7 кл. 30 б(кер. Прима)

Переможець Гуцалюк Марія  30 бал(кер Іщук)

Бурківський Владислав4 кл -30 б (кер.Довгоборець) Гриневич Д 5 кл(кер Цьопич)=30 б

2 кл 30 б(кер Іщук)

ПухтаєвичХристина 7 кл 30 б (кер.Прогож

ук)

Кутюк 8кл 30 б(кер Пєлих) ІІІ м Всеукр _35 б

Обл. виставка-конкурс «Чарівний пензлик» 10.02.2022

 

 

Осіпчук Руслана ІІ м-25 б кер Ширма

Фролова Лілія ІІІ 20 б ( кер Дембіцька)

Кучук К ІІІ м-20 б кер. Кучук

Голуб О.ІІІ м-20 б ккер Прогожук

Обласна виставка-конкурс «Моя Україно!»

11.02..2022

Бойчук Олександра І м-30 б

Гончарук Олександра ІІІ-20 б

Грищук Яна спец -20

 Б

Баришнікова Злата ІІ м-25 б

 

 

Пухтаєвич Христина АП-40 б

Садовська Анна ІІІ-20 б

 

103

335

773

160

385

Обл. етап Всеукр заочного конкурсу  фоторобіт «Моя країна-Україно!»

Наказ №39 від 10.02.22 Департаменту освіти і науки

 

Грищук Яна -20 б

Бандарчук В- 20 б

Іскра Н-20 б

Сабадаш А-20 б

Феклістова К-20 б

Смірнова О-20 б

Поленок В-20 б

Євтух А-20 б

Нищук Н-20 б

Феклістова К-5 б

125

Прилуцька Д-20 б+20 б

Котюк С -20 б

Шевченко Є- 20б+ 20 балів

Пухтаєвич Христина 20 б

Поліщук Олег 20 б

Баталова Поліна 20 б

Поліщук Євген 20 б

Бурковський А -20 б+5 балів

Дорошенко Є -20 б

Рябченюк Д 5 б

Борчаківська М-5 балів

Бут Д 5 б

200

 

 

103

395

898

200

585

Гімназіада  Зональні змагання з шахів  обл

28.01.22

 

 

 

ІІ м 25 б

 

Педвиставка «Сучасна освіта Житомирщина -2022» наказ по Департаменту освіти і науки №101-ОД від 18.03.2022

Глибочицький ЗДО

Григор’єва Л.М.

Дубовик І.О.

Гончаренко М.П.10 б

Крижанівська М.А.-10 б

 

Остапчук С.Ю. -10 б

Нацевич Г.Д-10 б

  Шевченко В.Л.-10 б

Нищук Т.В.-10 б

Кислицька В.В.-10 б

Козловець Л.М.-10 б

Федонюк Н.О.-10б

 

Бабич О.С.-10 б

Кушніренко Т.М.-10 б

Наумчук Р.О.-10 б

20.03.2022

103

415

968

225

615

Обл. етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста -2022»

 

 

 

 

Диплом Вольнова Лада (кер.Щебет)-30б, Борчаківська Марія -30 б (кер. Довгоборець0, Безносюк Роман -30 б (кер.Наумчук

«Вчитель року 2022» обласний

Наказ № 57 від 21.04.22 по Департаменту освіти

 

 

 

 

Раїса Цьопич Диплом , премія -100 балів

 

103

415

968

225-100=125

705

Обласна екологічна акція «Діти на захисті морських ссавців» наказ Департаменту  від 03.05.22 №66

 

 

 

 

Кучук Катерина(кер Кучук)25б

Поточна Карина (кер Наумчук)25 б

Бурковський Владислав (кер Довгоборець)-25б

Вакуленко Анастасія (кер Вакуленко)-25б

Поліщук Олег (кер Бабич) 25 б

 

 

 

 

 

830

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Кобернюк Олександр ІІІ -20 б

 

Мазур Вікторія спец 20 балів

 

Гуцалюк М І-30б

Кучер К.ІІ-25б

 

123

415

988

125

885

Обл. онлайн-конкурс «Слава Героям» роїв Всеукр дитячо-юнацької військово-патр. Гри «Сокіл»(«Джура») Наказ по Департаменту №70 від 13.05.22

Грамота (кер.Степанюк)-10 б

Грамота (кер.Чайківська)-10 б

«Нащадки вільних»-ІІ м25 б(кер.Погорєлова)

«Побратими» ІІІ м-20 б (кер.Міненко)

 

 

Обл. онлайн-конкурс  «Рятівник» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») Наказ Департаменту №71 від 19.05.22 р

 

Рій «Нескорені» ІІ м 25 б (кер.Гончаренко)

Рій «Нащадки вільних» ІІІ м -20 б (кер.Погорєлва)

Рій «Побратими»ІІ-25 б (кер Міненко)

 

 

 

133

450

1078

125

885

Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів» наказ № 06-02  від

 01.06.2022

Переможці Кириченко О-35 б

Поліновська Яна-35 б

Прищенко Олександр 35 б

 

 

 

 

Всього станом на 21 червня 2022 року

238

450

1078

125

885

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь