Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2022 року

Дата: 29.06.2022 11:40

Трагічні події, що склалися у країні, внесли свої корективи у плани випускників 2022 року щодо довгоочікуваного урочистого дня і на майбутнє життя в цілому…

З 25 по 28 червня 2022 року в закладах освіти Глибочицької громади відбулися вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту 34 випускникам 2022 року. Із них - 2 випускниці Левківського ліцею отримали «золоті» медалі. Нагороди медалістам вручив Глибочицький сільський голова Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ. Крім того, відповідно до цільової Програми роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 рр., начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради Ганна ВОЙТЕНКО вручила цінні подарунки учням Левківського ліцею, які нагороджені «золотими» медалями та переможниці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН (ІІ місце).

Щирі вітання, теплі спогади, настрій із відтінком смутку подарували проведені заходи всім присутнім. По-материнськи теплими і життєстверджуючими лунали слова від директорів ліцеїв, класних керівників та педагогів закладів до випускників. Вітальні слова лунали і від батьків випускників, які зичили миру, здійснення мрій, наснаги, сил і завзяття.

Дорогі випускники, віримо, що отримані знання, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній діяльності! Щиро бажаємо вам, шановні випускники 2022 року, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Щасти вам у всьому! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!

Приймайте життєві випробування з піднятою головою!                                    Будьте гідними громадянами нашої незалежної та мирної УКРАЇНИ!!!

Випускники 22-го року,

Вашу юність спалила війна,

Ваші мрії згоріли на попіл,

Замість вальсу – сирена луна.

Випускникам 22-го року

Не постелять батьки рушники

У квітучу щасливу дорогу,

На їх долю – ракети лягли.

Випускникам 22-го року

Зруйнувала світанок війна.

Хтось притулок знайшов у Європі,

А когось захистила стіна.

Випускники 22-го року,

Ви сонця зустрінете схід,

І станцюєте вальс перемоги,

Зачекати лиш трішки слід.

Ви збудуєте іншу країну,

Україну відродите з попелу,

Ви є цвітом найкращої нації –

ВИПУСКНИКИ 22-ГО РОКУ!