Оголошення про проведення процеду­ри громадських слухань щодо врахуван­ня громадських інтересів під час розроблення

Дата: 23.06.2022 14:57

детального плану території земель­них ділянок під розміщення житлових будинків в с. Глибочиця, вул. Богдана Хмельницького, 11-А та 11-Б Житомирського району.

Підстава для розробки ДПТ - витяг з рішення Глибочицької сільської ради №33, 4 сесія, 8 скли­кання від 23.12.2020 р. та рішення №39, 31 сесія, 7 скликання від 20.08.2020 р.

Замовник розробки ДПТ - Виконавчий комітет Глибочицької сільської ради. Розробник ДПТ - пп "Домобуд-ВС". Платник - гр. Солоп Наталія Кос­тянтинівна.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватисьз 15 червня 2022 р. по 15 липня 2022 р. за адресою: Житомирський район, с. Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, 2, приміщення сільської ради.

Слухання відбудеться 19 липня 2022 року о 10.00 в приміщенні Глибочицької сільської ради, с. Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, 2.

ДПТ                         ПЗ