Глибочицька громада отримала допомогу від волонтерів міста Бердичева
Дата: 13.06.2022 17:24
Кількість переглядів: 224
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348289/bf7ad64280494ed22e3798b8f0a0afe4.jpg)
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області висловлює щиру вдячність волонтерам міста Бердичева Інглик Ользі та Замега Вірі за соціальне партнерство та надану гуманітарну допомогу жителям нашої громади. У цей складний військовий час Ваша допомога є дуже важливою.
« повернутися