Нарада керівників закладів освіти та культури

Дата: 27.05.2022 11:40

26.05.2022 відбулась розширена нарада керівників закладів освіти, культури та працівників бібліотек Глибочицької сільської ради. Одним із питань, що були розглянуті на нараді, були питання безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу та жителів громади, організація профілактичної роботи та створення безпечних умов в закладах культури та освіти. На нараду були запрошені представники ГУ ДСНС України в Житомирській області: Толпач І.М., керівник психологічної служби ГУ ДСНС України в Житомирській області, Волинський І.В., провідний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту, Макарчук В.О., провідний інспектор Житомирського районного управління, Іщенко В.І., фахівець ГУ ДСНС України в Житомирській області. Метою зустрічі було удосконалення навичок щодо дій керівників закладів при виникненні надзвичайних ситуацій з подальшим ознайомленням членів своїх колективів. Говорили про дотримання вимог пожежної безпеки, дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та уражень хімічними засобами в приміщеннях закладів та в побуті. Керівникам були продемонстровані презентації та доведено основні правила користування первинними засобами пожежогасіння та індивідуального захисту.