У нотаріуса Віктора Доброльожі, з яким співпрацює Глибочицька сільська рада, в умовах воєнного стану знову вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна

Дата: 24.05.2022 13:45

В період із 24 лютого по середину травня 2022 численні державні реєстри з мотивів безпеки було заблоковано. А тому будь-який обіг нерухомості апріорі виключався: ні купівля-продаж, ні дарування, ні спадкування здійснювати було неможливо. Наразі ситуація покращилася, і жителі Глибочицької ОТГ відчули це першими. Так, минулого тижня одразу двоє мешканців села Левків нарешті отримали документ про реєстрацію права власності на будинки, в яких вони тривалий час проживали без будь-якого документального оформлення. Сталося це завдяки злагодженій роботі Левківського старости п. Подорожнього О.А. та приватного нотаріуса п. Доброльожі В.В. при активній взаємодії п. Мороз В.П. (на фото), що діяла за дорученням власників п. Вітольник С.В. та п. Поліщука О.Е.

Також відновлюються консультації Віктором Віталійовичем, які він проводить щотижня онлайн у додатку Zoom у четвер з 09.00 до 10.00 у приміщенні Глибочицької сільської ради