Зі світлим святом Христового Воскресіння!

Дата: 23.04.2022 21:25

Шановні жителі Глибочицької громади, дорогі земляки!

Вітаю зі світлим святом Христового Воскресіння!

Цього року ми з вами вперше святкуємо Пасху в умовах повномасштабної війни.

Війна дісталася і до Глибочицької громади. Усі ми це відчули, коли проводжали в останню дорогу наших загиблих Героїв, приймали в своїх будинках людей, які були змушені евакуюватися із зони активних бойових дій, будували блокпости для того, щоб вогнем зустріти окупанта, який міг на нас піти з київського напрямку. Ми були сильними та єдиними, і ми будемо такими і надалі.

Багатьом із нас цьогоріч буде важко святкувати Великдень. Але саме цього року ми зможемо пережити його по-справжньому.

Адже саме це світле свято означає перемогу Життя над смертю, Добра над злом, Правди над брехнею. У ці дні ми згадуємо подію Воскресіння Ісуса Христа – Сина Божого. Проте давайте пам'ятати і про ті страждання, які Він мусив витерпіти, перш ніж перемогти саму смерть і воскреснути.

Ми знаходимося у схожих обставинах. Але після ночі обов'язково настає день, після зими – весна, після війни – перемога та мир. Ми вже довели всьому світу, що наш неймовірний народ має право жити на своїй, Богом даній землі.

Тому щиро вітаю усіх нас із Великоднем!

Давайте цього дня уклінно подякуємо нашим героїчним військовим, які щоденно наближають омріяну перемогу та дарують нам свято під вільним українським небом.

Бажаю усім нам перемоги та мирного неба над головою.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Глибочицький сільський голова

Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ