Увага! Психологічна допомога дітям - вимушеним переселенцям

Дата: 20.04.2022 18:01

З метою захисту інтересів дітей, створення для них безпечного, психологічно комфортного середовища в умовах повномасштабної війни, Службою у справах дітей Глибочицької сільської ради за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з 18.04.2022 року запроваджено надання фахової психологічної допомоги дітям, які вимушено залишили постійне місце проживання в зв’язку з активними бойовими діями.

Запрошуємо всіх, хто потребує допомоги та бажає співпрацювати з психологами, прийняти участь у групових зайняттях. За потреби можуть бути визначені індивідуальні заняття.

Для попереднього запису та за додатковою інформацією звертатися

за телефоном 0674154479