Отримали допомогу діти, розлучені з сім’єю, що вимушено евакуювалися із зони активних бойових дій

Дата: 20.04.2022 17:45

В зв’язку із введенням російських військ на територію України та веденням повномасштабної війни багато родин змушені були покинути рідні домівки та евакуюватися із зони активних бойових дій. На території Глибочицької сільської ради серед внутрішньо переміщених осіб є діти, які розлучені з сім’єю.

Глибочицькою сільською радою спільно із Службою у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації надано гуманітарну допомогу родинам, в яких виховуються діти, розлучені з сім’єю, що вимушено евакуювалися із зони активних бойових дій.

В заході взяли участь т.в.о начальника Служби у справах дітей  Житомирської обласної державної адміністрації Людмила Пастушенко, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, начальник Служби у справах дітей Глибочицької сільської ради Тетяна Вергун.

Глибочицька сільська рада вдячна всім за небайдужість, всебічну підтримку та допомогу.