Багатодітні родини, які вимушено евакуювалися із зони активних бойових дій, отримали допомогу від ЮНІСЕФ

Дата: 19.04.2022 21:17

19 квітня 2022 року за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації та Глибочицької сільської ради у с. Глибочиця було надано гуманітарну допомогу багатодітним родинам, які вимушено евакуювалися із зони активних бойових дій.

З початку війни на сході України ЮНІСЕФ працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії, навчання з питань мінної небезпеки, охорони здоров’я матері та дитини, а також послуг для людей, що  живуть із ВІЛ/СНІДом.

В заході прийняли участь представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Градівський, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, начальник Служби у справах дітей Глибочицької сільської ради Тетяна Вергун.

Учасники зустрічі підтримали пропозицію Сергія Сокальського щодо трьохсторонньої співпраці між дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Житомирською обласною державною адміністрацією та Глибочицькою сільською радою.

Глибочицька сільська рада вдячна всім небайдужим за підтримку та допомогу в цей складний для України час.