МИ- СИЛЬНІ! МИ-Україна!

Дата: 22.03.2022 09:15

МИ- СИЛЬНІ!

МИ-Україна!

Розпочався другий тиждень навчання в закладах освіти нашої громади.  Розпочати освітній процес було  дуже важливо, адже наші діти переживають надважкий період: частина дітей знаходиться далеко від рідних місць, частина перебуває дома  у  постійному стресі, частина виїхала в інші країни; тому освітній процес дає змогу в онлайн режимі зустрітися разом і має на меті відволікти їх від звуків сирени і постійного страху.

Всі заклади загальної середньої і дошкільної освіти продовжують навчання в онлайн  режимі. Приємно, що до занять приєднується значна частина дітей, включаючи і дітей, що перебувають за кордоном.

Крім уроків, які проводять вчителі, учні можуть використовувати національну електронну платформу «Всеукраїнська школа онлайн», для якої створено Всеукраїнський онлайн розклад.

В межах освітнього проєкту «Навчання без меж» відбувається трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів.

Як і минулого тижня, кожен день  цього тижня буде присвячений окремій дисципліні:

22 березня-математика;

23 березня- історія України;

24 березня- українська мова;

25 березня-математика

на телеканалах:

Дитячий телеканал»Піксель»

Уроки для 5 класу о 10.00

Уроки для 6 класу о 11.00

ПЛЮСПЛЮС (1+1media)

7 клас- 10.00

8 клас з 11.00

11 клас з 12.00

Регіональний канал «Суспільне»

9 клас о 10.00

10 клас об 11.00

Заклади дошкільної освіти працюють дистанційно з використанням дитячого  онлайн-садка  НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років. Випуски доступні для перегляду на You Tube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформі MEGOGO, що допоможе батькам зайняти дитину пізнавальними та розвивальними активностями.

Дорогі діти!

Сподіваємося на  швидку зустріч всіх разом у наших закладах освіти ! Ми вас всіх любимо  і чекаємо з нетерпінням! Ви розумні, ви гарно навчаєтесь, ви мудрі і неперевершені!

Найщиріші побажання начальника Відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради Ганни Войтенко.