МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НАКАЗУ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, РОЗРОБЛЕНИХ НЕ НА ОСНОВІ ТИПОВИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ»

Дата: 12.01.2022 11:31

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм».

Аналіз регуляторного впливу

Пояснювальна записка

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі повної загальної середньої освіти, педагогічні працівники, заклади загальної середньої освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: заклади загальної середньої освіти можуть розробляти власні освітні програми або використовувати освітні програми, які розроблені не на основі типових освітніх програм і затверджені центральним органом виконавчої влади із забезпечення якості освіти.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються у формі порівняльної таблиці до 04 лютого 2022 року на електронні адреси: dam.sqeu@gmail.com (ДСЯО), khomenko@mon.gov.ua (Хоменко Олена Вікторівна), tetiana.balashova@mon.gov.ua (Балашова Тетяна Анатоліївна) (експертна група з питань шкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН).

Контактна особа для надання консультацій: Наталія Кардаш (ДСЯО), тел. (044) 236 10 51.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.