Вітання для Глибочицької ОТГ від Доброльожі Віктора Віталійовича

Дата: 05.01.2022 14:50

…рік не ЗАВЕРШЕНО, поки НЕ підведено ПІДСУМКИ- 2021. Той рік був непростим, проти насиченим на різноманітні події в площині співпраці із Глибочицькою громадою. Це, зокрема, налагодження безоплатного дистанційного консультування жителів громади та гуманітарна підтримка наявних осередків культури та освіти (шкіл, бібліотек, клубів тощо) шляхом дарування книжок «Мальована історія незалежності України» авторства братів Капранових, заняття із новопризначеними старостами з питань вчинення нотаріальних дій та ін.

Надалі - пряма мова від нотаріуса Віктора Доброльожі: «З повагою до Клієнта - це альфа і омега роботи нотаря. Ми дійсно РАДІ ДОПОМОГТИ кожній людині, що звертається по наші послуги. так, ми - Не Сонце, і не зможемо обігріти кожного(ну). проте ми вже більше 20 (!) років приділяємо увагу саме нашим клієнтам - постійним і таким, що звертаються до нас вперше. і Ваша гідна оцінка нашої праці для Вас - запорука подальшого прагнення до самоудосконалення і підвищення стандартів надання нотаріальних послуг. Працюємо - для Вас: як в далекому нині 1999 ( коли ще не було Ютуб та інтернету в їх сучасних варіаціях), так і 2021, і, маємо сподівання, що з Божою поміччю - надалі теж.