Від щирого серця вітаємо з Днем Святого Миколая!

Дата: 20.12.2021 15:54

Фото без описуОдне з найбільш шанованих християнських свят в Україні – день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру, вселяє у душі світлі почуття.

Святий Миколай здавна опікується дітками. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. Всі з нетерпінням чекають дива, бо для дітей – це  веселощі та солодкі подарунки.

Саме така довгоочікувана зимова казка відбулася в закладах дошкільної освіти  Глибочицької сільської ради.

Дякуємо депутату Житомирської обласної ради Развадовському В.Й., депутатам Глибочицької сільської ради та  місцевим підприємцям, які надали солодкі подарунки для наших вихованців закладів дошкільної освіти.

Нехай це свято вселяє в кожного з нас любов та надихає на добрі справи і милосердя, дарує нам віру у здійсненні наших найзаповітніших бажань, а діткам - зростати здоровими, добрими і щасливими – на радість батькам та Україні – на славу!

Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає родини і у кожній оселі панують добробут та злагода!

Вірте в диво і робіть його самі!