Оголошення про проведення процеду­ри громадських слухань щодо врахуван­ня громадських інтересів під час розроблення

Дата: 20.12.2021 10:43

Детальних планів території земельних ділянок, розташованих на території Гли­бочицької сільської ради в межах населе­них пунктів:

1. "Детальний план частини території с. Калинівка Житомирського району Житомирської області за адресою:

вул. Грицен­ка, 35 для розміщення будівлі клубу".

1. "Детальний план частини території с. Клітчин Житомирського району Житомирської області за адресою:

вул. Жито­мирська, 37-А для розміщення будівлі клу­бу"

вул. Грицен­ка, 84 для розміщення будівлі бібліотеки".

1. "Детальний план частини території с. Калинівка Житомирського району Жито­мирської області за адресою:

вул. Грицен­ка, 31 для розміщення будівлі ФАП".

1. "Детальний план частини території с. Клітчин Житомирського району Жито­мирської області вздовж Левківського шосе для розміщення існуючого кладови­ща".

Детальні плани територій земельних ді­лянок розроблено згідно рішення № 172 від 28.04.2021 року Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирсь­кої області.

Замовник: Глибочицька сільська рада.

Розробник ДПТ - ТОВ "Компанія ГЕОНІКС".

Фінансування розроблення детальних планів здійснюється за рахунок Глибочицької сільської ради.

Ознайомитись з Детальними планами можливо безпосередньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця. вул. М. Грушевського, 2), або на офі­ційному веб-сайті Глибочицької сільської ради

Пропозиції приймаються з 17 грудня 2021 року по 17 січня 2022 року в примі­щенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2).

Громадські слухання відбудуться о 14.00 год. 17 січня 2022 року в приміщенні Гли­бочицької сільської ради (с. Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2).