Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 15.11.2021 10:48

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно Розпорядження № 331 від 20.05.2021 року Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області  Техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки зг. детального плану території – 1,4097 га

Замовник: Глибочицька сільська рада

Розробник ФОП Тичина Н.В.

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок

гр. Невмержицький Іван Володимирович

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця вул. М. Грушевського,  2) або на офіційному веб сайті Глибочицької сільської ради

Пропозиції приймаються з «19» листопада 2021 року по «20» грудня 2021 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця вул. М. Грушевського,  2)