День місцевого самоврядування – це свято української громади

Дата: 08.12.2021 16:56

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування, який встановлений згідно з Указом Президента України від 25 листопада 2000 року.

Саме органам місцевого самоврядування уготована висока честь і відповідальна місія об'єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити  громаду багатою і процвітаючою.

Цей урочистий день у Глибочицькій ТГ розпочався з виставки дитячих малюнків, фотоколажів, композицій, авторських віршів від закладів дошкільної та загальної середньої освіти під назвою «Громада – це ми!», яка розмістилася в холлі сільської ради. Всі охочі могли ознайомитися з творчістю та креативністю дитячих робіт.

Приємним сюрпризом стали представлені макети проєктів майбутнього сучасного освітнього простору від учнів та педагогів Глибочицького та Левківського ліцеїв.

Такий позитивний настрій додав усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої громади, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.