Етнолого - краєзнавча експедиція «Чуття єдиної родини»

Дата: 26.11.2021 16:29

Краєзнавча освіта та виховання є складовою частиною загальної системи освіти в Україні.

Традиційно обласний центр туризму, краєзнавства учнівської молоді проводить експедицію «Чуття єдиної родини», з метою виховання національної ідентифікації та свідомості підростаючого покоління.

Роботи учасників від закладів освіти Глибочицької сільської ради були представлені в двох номінаціях - «Історія однієї родинної світлини» та  «Багатослів’я мовчазних речей». Пропонуємо вашій увазі представлені роботи.

Номінація: Багатослів’я мовчазних речей. «Велика душа орія»

Конкурсна пошуково-дослідницька робота за темою: «Фотографія із сімейного альбому»

Тема: історія однієї родинної світлини. «Мости, які єднають»

Конкурсну пошуково-дослідницька робота, за темою: «Фотографія із сімейного альбому». "Пам'ять про прадідів жива…"