Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 08.11.2021 13:54

Прийміть найщиріші вітання з професійним святомВсеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Вітаємо всіх, хто своєю невтомною працею та вагомими здобутками збагачує та примножує духовну скарбницю і славу нашого Поліського краю.

Ваш повсякденний внесок у справу збереження національної культурної спадщини, розвиток народної творчості та збагачення мистецьких надбань  дарує  мешканцям нашої громади радість спілкування зі світом краси.

Ви  засіваєте прекрасним свою культурну ниву. Велич нашої культури засвідчується у кожному кроці. Вона – в очах бібліотекаря, в ідеях клубника, у чарівному пензлі художника, в подиху кожного аматорського колективу.

Вітаємо зі святом, бажаємо вам міцного здоров’я, нев’янучих сил,  великого особистого щастя, непересічних успіхів у вашій творчості.